Yazı

DEĞER VERDİĞİN SANA DEĞER VERMİYORSA, BIRAK KENDİ DEĞERİ İLE KALSIN.

Gazetelerin birinde aşağıdaki yazıyı okuyunca sizlerle paylaşmak istedim,sizler nasıl bulacaksınız bakalım ne kadarı doğru ne kadarı yanlış....

Kadın mı? Erkek mi?


Daha önceden hiç düşünmemiş olabilirsiniz ama bulaşık yıkadığınız süngerden tutun da televizyon seyrederken kullandığınız kumandaya kadar, hayatınızda kullandığınız pek çok objenin de cinsiyeti var.

İşte bu ilginç objelerden bazıları ve cinsiyetleri! Okurken çok eğleneceksiniz!


Buz torbaları: Erkektir, çünkü içlerinde her şeyi saklarlar ve içinde olan her şeyi çabucak görebilirsiniz.Fotokopi makinaları: Kadındır. Çünkü bir kere kapattığınızda tekrar ısınması zaman alır. Eğer doğru tuşa basarsanız etkileyici ve verimli bir makinadır ancak yanlış tuşa basarsanız zararının öcünü alır.


Tekerlek: Erkektir. Çünkü çok rahat idare edilirler ve aşırı şişkindirler. Kullanıldıkça kabaklaşır.


Sıcak hava balonu: Erkektir. Çünkü onları istediğiniz her yere götürebilmek için altlarında ateş yakmak zorundasınız.

Sünger: Kadındır. Çünkü yumuşaktırlar, sıkılabilirler ve sıvıyı içlerinde tutarlar.


Web sayfaları: Kadındır. Çünkü çok sık ziyaret edilirler ve beğenildikleri taktirde favori listesine eklenirler.


Tren: Kesinlikle erkek. Çünkü insanları toplamak için sürekli aynı bildikleri eski yolları kullanırlar.Çekiç: Erkek. Çünkü son 5000 yıldır nerdeyse hiç bir değişikliğe uğramayıp, ilk hallerini aynen muhafaza etmişlerdir . Ara sıra kullanılsalar da el işine yatkındırlar.


Uzaktan Kumanda: Kadındır. Aslında ilk etapta bunun erkek bir obje olduğunu düşünebilirsiniz ama şunu göz önüne almayı unutmayın; bu alet erkeğe müthiş bir mutluluk verir ve bir erkek onsuz kendini eksik hissedebilir. Erkek tarafından kontrol edilmezlerse kaybolabilirler.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !